Kozieradka ekologiczna mielona BIO 60g (Dary Natury) Zobacz większe

Kozieradka ekologiczna mielona BIO 60g (Dary Natury)

23v-701

Nowy produkt

Kozieradka mielona z ekologicznych upraw. Np. do orientalnych dań z warzyw strączkowych. Razem z mąką kukurydzianą do wypieku egipskich chlebków pita.

Więcej szczegółów

4 szt.

5,60 zł brutto

OPIS

Kozieradka ekologiczna mielona BIO 60g (Dary Natury)

Kozieradka mielona to orientalna i bliskowschodnia przyprawa, m.in. do dań z warzyw strączkowych. Jest jednym z głównych składników egipskich chlebków typu pita zwanych aish merehrah. W tej wersji jest to kozieradka ekologiczna (BIO, organiczna), czyli pochodząca z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić kozieradkę ekologiczną mieloną lub inne przyprawy BIO, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 60 g

 

Skład: kozieradka ekologiczna 100%

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczna kozieradka mielona)

 

Dlaczego warto stosować przyprawę kozieradka ekologiczna mielona Dary Natury?

  • Kozieradka mielona firmy Dary Natury jest ekologiczna, czyli pochodzi z certyfikowanych upraw. Oznacza to m.in. że została wyprodukowana w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.
  • Ekologiczna kozieradka mielona to składnik wielu potraw orientalnych i bliskowschodnich. Stosowana jest w orientalnych daniach z warzyw strączkowych typu dal. Kozieradka mielona BIO stanowi główny składnik egipskich chlebków typu pita zwanych aish merehrah, wypiekanych z mąki kukurydzianej i kozieradki. Jest jednym z głównych składników południowoazjatyckiej mieszanki przypraw panch phoron.
  • Nasz sklep internetowy poleca przyprawę kozieradka BIO jako dodatek do wegańskich zup, którym brakuje smaku ze względu na brak wywaru mięsnego.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić kozieradkę BIO mieloną Dary Natury, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: