Przyprawa do drobiu ekologiczna BIO 30g (Dary Natury) Zobacz większe

Przyprawa do drobiu ekologiczna BIO 30g (Dary Natury)

8v-671

Nowy produkt

Przyprawa do drobiu BIO, ale wbrew nazwie polecamy ją do dań wegańskich. Interesująca mieszanka, m.in. bylica i owoc borówki brusznicy.

Więcej szczegółów

3,40 zł brutto

OPIS

Przyprawa do drobiu Dary Natury to mieszanka przypraw do kurczaka i innego drobiu, ale nasz sklep internetowy wbrew nazwie poleca ją jako dodatek do dań wegańskich. Poza standardowymi składnikami zawiera m.in. bylicę i owoc borówki brusznicy, co sprawia, że jest mieszanką naprawdę wyjątkową. Jest to przyprawa do drobiu ekologiczna (BIO, organiczne), czyli pochodząca z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić przyprawę do kurczaka ekologiczną lub inne przyprawy BIO, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 30 g

 

Skład: rozmaryn, kurkuma, liść szałwii, pietruszka, majeranek, oregano, bylica, owoc brusznicy (w różnych proporcjach).

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczna przyprawa do drobiu)

 

Dlaczego warto stosować przyprawę do drobiu ekologiczną Dary Natury?

  • Przyprawa do kurczaka i drobiu firmy Dary Natury jest ekologiczna, czyli pochodzi z certyfikowanych upraw. Oznacza to m.in. że przyprawy zostały wyprodukowane w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.
  • Ekologiczna przyprawa do drobiu to interesująca mieszanka przypraw, która poza standardowymi elementami zawiera bylicę i owoc borówki brusznicy. Wbrew nazwie może stanowić dodatek do wszelkich dań.
  • Nasz sklep internetowy poleca przyprawę do drobiu BIO jako posypkę do kanapek.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić przyprawę do kurczaka BIO Dary Natury, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.30 innych produktów w tej samej kategorii: