Przyprawa do ryb i owoców morza ekologiczna BIO 40g (Dary Natury) Zobacz większe

Przyprawa do ryb i owoców morza ekologiczna BIO 40g (Dary Natury)

8v-733

Nowy produkt

Przyprawa do ryb BIO, ale wbrew nazwie polecamy ją do dań wegańskich. Interesująca mieszanka, m.in. macierzanka, bylica i trawa cytrynowa.

Więcej szczegółów

6,07 zł brutto

OPIS

Przyprawa do ryb i owoców morza ekologiczna BIO 40g (Dary Natury)

Przyprawa do ryb i owoców morza Dary Natury wbrew nazwie może być dodawana także do innych potraw, nasz sklep internetowy ją jako dodatek do dań wegańskich. Poza standardowymi składnikami zawiera m.in. macierzankę, bylicę i trawę cytrynową, co sprawia, że jest mieszanką naprawdę wyjątkową. Jest to przyprawa do ryb ekologiczna (BIO, organiczne), czyli pochodząca z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić przyprawę do owoców morza i ryb ekologiczną lub inne przyprawy BIO, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 40 g

 

Skład: ziele angielskie, pieprz czarny, bazylia, trawa cytrynowa, liść laurowy, cebula, gałka muszkatołowa, imbir, macierzanka, bylica.

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczna przyprawa do ryb i owoców morza)

 

Dlaczego warto stosować ekologiczną przyprawę do ryb i owoców morza?

  • Przyprawa do owoców morza i ryb firmy Dary Natury jest ekologiczna, czyli pochodzi z certyfikowanych upraw. Oznacza to m.in. że przyprawy zostały wyprodukowane w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.
  • Ekologiczna przyprawa do ryb i owoców morza to interesująca mieszanka przypraw, która poza standardowymi elementami zawiera macierzankę, trawę cytrynową i bylicę. Wbrew nazwie może stanowić dodatek do wszelkich dań.
  • Nasz sklep internetowy poleca przyprawę do ryb i owoców morza BIO jako posypkę do kanapek.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić przyprawę do ryb i owoców morza BIO Dary Natury, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: