Gałka muszkatołowa ekologiczna mielona BIO 30g (Dary Natury) Zobacz większe

Gałka muszkatołowa ekologiczna mielona BIO 30g (Dary Natury)

23v-782

Nowy produkt

Gałka muszkatołowa mielona z ekologicznych upraw. Np. do sosu beszamelowego i kiszu lotaryńskiego.

Więcej szczegółów

3 szt.

9,75 zł brutto

OPIS

Gałka muszkatołowa ekologiczna mielona BIO 30g (Dary Natury)

Gałka muszkatołowa mielona to tradycyjna przyprawa korzenna, składnik wielu potraw, zwł. kuchni francuskiej, takich jak sos beszamelowy czy kisz lotaryński. W tej wersji jest to gałka muszkatołowa ekologiczna (BIO, organiczna), czyli pochodząca z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić gałkę muszkatołową ekologiczną lub inne przyprawy BIO, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 30 g

 

Skład: gałka muszkatołowa ekologiczna 100%

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczna gałka muszkatołowa mielona)

 

Dlaczego warto stosować przyprawę gałka muszkatołowa ekologiczna Dary Natury?

  • Gałka muszkatołowa mielona firmy Dary Natury jest ekologiczna, czyli pochodzi z certyfikowanych upraw. Oznacza to m.in. że została wyprodukowana w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.
  • Ekologiczna gałka muszkatołowa mielona to składnik wielu tradycyjnych potraw, zwł. kuchni francuskiej, takich jak sos beszamelowy czy kisz lotaryński.
  • Nasz sklep internetowy poleca przyprawę gałka muszkatołowa BIO mielona jako dodatek do rozgrzewającego naparu z miodem, cytryną i przyprawami korzennymi.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić gałkę muszkatołową BIO mieloną Dary Natury, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: