Chili ekologiczne w płatkach BIO 30g (Dary Natury) Zobacz większe

Chili ekologiczne w płatkach BIO 30g (Dary Natury)

8v-668

Nowy produkt

Papryka chili BIO. Postać: płatki (małe kawałki, grys). Np. do dań meksykańskich (salsa) czy węgierskich (leczo, gulasz).

Więcej szczegółów

3 szt.

7,80 zł brutto

OPIS

Chili ekologiczne w płatkach BIO 30g (Dary Natury)

Suszone chili w płatkach to pikantna przyprawa występująca w potrawach całego świata, ale w szczególności meksykańskich (np. salsa), orientalnych i węgierskich. W tej wersji jest to chili ekologiczne (BIO, organiczne), czyli pochodzące z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić chili ekologiczne płatki lub inne przyprawy BIO, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 30 g

 

Skład: chili ekologiczne 100%

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczne chili suszone)

 

Dlaczego warto stosować przyprawę chili ekologiczne w płatkach Dary Natury?

  • Chili suszone w płatkach firmy Dary Natury jest ekologiczne, czyli pochodzi z certyfikowanych upraw. Oznacza to m.in. że zostało wyprodukowane w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.
  • Suszone chili BIO firmy Dary Natury ma interesującą postać: są to płatki (małe kawałki, grys), czyli chili jest rozdrobnione, ale nie mielone. Dzięki temu jest widoczne w gotowej potrawie i stanowi element dekoracyjny.
  • Chili BIO w płatkach to dodatek do wielu potraw kuchni meksykańskiej, orientalnej i węgierskiej. Możesz je dodać np. do salsy, leczo czy duszonych warzyw.
  • Nasz sklep internetowy poleca przyprawę płatki chili BIO jako dodatek do domowej czekolady.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić chili BIO w płatkach Dary Natury, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: