Gorczyca biała ekologiczna BIO 90g (Dary Natury) Zobacz większe

Gorczyca biała ekologiczna BIO 90g (Dary Natury)

Nowy produkt

Gorczyca biała ekologiczna BIO 90g (Dary Natury). Gorczyca z ekologicznych upraw. Np. do ogórków i na musztardę.

Więcej szczegółów

3,10 zł brutto

OPIS

Gorczyca biała ekologiczna BIO 90g (Dary Natury)

Ziarna gorczycy białej to ostra przyprawa, typowy dodatek do ogórków konserwowych i innych przetworów. Z gorczycy można przygotować własną musztardę. W tej wersji jest to gorczyca ekologiczna (BIO, organiczna), czyli pochodząca z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić gorczycę ekologiczną lub inne przyprawy BIO, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 90 g

 

Skład: gorczyca biała ekologiczna 100%

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczna gorczyca biała)

 

Dlaczego warto stosować przyprawę gorczyca ekologiczna Dary Natury?

  • Gorczyca biała ziarno firmy Dary Natury jest ekologiczna, czyli pochodzi z certyfikowanych upraw. Oznacza to m.in. że została wyprodukowana w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.
  • Ekologiczna gorczyca biała to typowy dodatek do ogórków konserwowych i innych przetworów warzywnych.
  • Nasz sklep internetowy poleca przyprawę gorczyca BIO jako składnik samodzielnie przyrządzonej musztardy, np. ekologicznej musztardy na occie jabłkowym, bez cukru.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić gorczycę BIO Dary Natury, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.30 innych produktów w tej samej kategorii: