Przyprawa do pizzy i zapiekanek BIO 30g (Dary Natury) Zobacz większe

Przyprawa do pizzy i zapiekanek BIO 30g (Dary Natury)

8v-805

Nowy produkt

Przyprawa do pizzy BIO, interesująca mieszanka, m.in. bluszczyk i pieprz czerwony.

Więcej szczegółów

1 szt.

3,15 zł brutto

OPIS

Przyprawa do pizzy i zapiekanek BIO 30g (Dary Natury)

Przyprawa do pizzy i zapiekanek Dary Natury zawiera zarówno typowe dla tych potraw zioła takie jak oregano i bazylia, jak również przyprawy nietypowe i interesujące, takie jak bluszczyk czy pieprz czerwony. Jest to przyprawa do pizzy ekologiczna (BIO, organiczna), czyli pochodząca z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić przyprawę do pizzy i zapiekanek ekologiczną lub inne przyprawy BIO, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 30 g

 

Skład: oregano, majeranek, tymianek, rozmaryn, bazylia, bluszczyk, papryka ostra, papryka słodka, pieprz czerwony, cebula, liść laurowy - składniki ekologiczne.

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczna przyprawa do pizzy i zapiekanek)

 

Dlaczego warto stosować przyprawę do pizzy ekologiczną Dary Natury?

  • Przyprawa do pizzy i zapiekanek firmy Dary Natury jest ekologiczna, czyli pochodzi z certyfikowanych upraw. Oznacza to m.in. że przyprawy zostały wyprodukowane w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.
  • Ekologiczna przyprawa do pizzy to interesująca mieszanka przypraw, która poza standardowymi elementami zawiera bluszczyk i pieprz czerwony. Wbrew nazwie może stanowić dodatek do wszelkich dań.
  • Nasz sklep internetowy poleca przyprawę do pizzy BIO jako posypkę do kanapek.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić przyprawę do pizzy BIO Dary Natury, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: