Papryka wędzona ekologiczna słodka BIO 50g (Dary Natury) Zobacz większe

Papryka wędzona ekologiczna słodka BIO 50g (Dary Natury)

23v-806

Nowy produkt

Papryka wędzona z ekologicznych upraw. Czerwona, mielona. Np. do wegańskiego leczo, aby imitować smak wędzonki.

Więcej szczegółów

5 szt.

9,50 zł brutto

OPIS

Papryka wędzona ma wyraźny aromat dymu wędzarniczego, którym może wzbogacić najróżniejsze potrawy. Jest to papryka słodka, czerwona, mielona. Nasz sklep internetowy poleca ją jako imitację wędzonki w potrawach wegetariańskich, takich jak leczo wegetariańskie. W tej wersji jest to papryka wędzona ekologiczna (BIO, organiczna), czyli pochodząca z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić paprykę wędzoną ekologiczną lub inne przyprawy BIO, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 50 g

 

Skład: papryka wędzona słodka 100% z ekologicznych upraw.

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczna papryka wędzona)

 

Dlaczego warto stosować przyprawę papryka wędzona ekologiczna Dary Natury?

  • Papryka wędzona słodka firmy Dary Natury jest ekologiczna, czyli pochodzi z certyfikowanych upraw. Oznacza to m.in. że została wyprodukowana w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.
  • Ekologiczna papryka wędzona mielona ma interesujący smak dymu wędzarniczego, który doskonale komponuje się z potrawami takimi jak gulasz.
  • Nasz sklep internetowy poleca przyprawę papryka wędzona BIO jako imitację wędzonki w daniach wegetariańskich.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić paprykę wędzoną BIO Dary Natury, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.30 innych produktów w tej samej kategorii: