Papryka słodka mielona BIO 50g (Dary Natury) Zobacz większe

Papryka słodka mielona BIO 50g (Dary Natury)

23v-975

Nowy produkt

Ekologiczna papryka słodka.

Więcej szczegółów

7 szt.

8,47 zł brutto

OPIS

Papryka słodka mielona BIO 50g (Dary Natury)

Suszona czerwona papryka słodka to popularna przyprawa warzywna, bardzo ważny składnik potraw węgierskich takich jak leczo czy gulasz. W tej wersji jest to papryka słodka suszona mielona ekologiczna, czyli pochodząca z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić paprykę słodką ekologiczną lub inne przyprawy BIO, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 50 g

 

Skład: papryka czerwona mielona 100%

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczna papryka słodka czerwona)

 

Dlaczego warto stosować przypapryka bio sklepprawę papryka suszona mielona Dary Natury?

  • Papryka słodka suszona firmy Dary Natury jest ekologiczna, czyli pochodzi z certyfikowanych upraw. Oznacza to m.in. że została wyprodukowana w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.
  • Jest to papryka suszona mielona - bardzo wygodna w użyciu. Można jej dosypać do rozmaitych potraw np. sałatek, zup i sosów.
  • Ekologiczna papryka słodka to składnik wielu tradycyjnych potraw, zwł. kuchni węgierskiej. Występuje w dużej ilości w leczo, gulaszu, zupie gulaszowej i paprykarzu.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty (Łomianki). Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić paprykę słodką mieloną BIO Dary Natury, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: