Kurkuma plastry BIO 30g (Dary Natury) Zobacz większe

Kurkuma plastry BIO 30g (Dary Natury)

23v-976

Nowy produkt

Kurkuma ekologiczna w plastrach. Do napojów, ryżu i drobiu.

Więcej szczegółów

Duża ilość

3,30 zł brutto

OPIS

Kurkuma plastry BIO 30g (Dary Natury)

Suszona kurkuma to orientalna przyprawa korzenna, tradycyjny składnik potraw azjatyckich i naturalny barwnik, np. do ryżu i makaronu. Wskazana przy problemach z wątrobą. Jest to kurkuma ekologiczna, czyli pochodząca z certyfikowanych upraw. W tej wersji ma formę plastrów, które świetnie nadają się do przygotowywania rozgrzewających napojów. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić kurkumę ekologiczną lub inne przyprawy BIO, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 30 g

 

Skład: kurkuma plastry 100%

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczna kurkuma)

 

Dlaczego warto stosować przyprawę kurkuma plastry Dary Natury?

  • Kurkuma plastry firmy Dary Natury jest ekologiczna, czyli pochodzi z certyfikowanych upraw. Oznacza to m.in. że została wyprodukowana w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.
  • Ekologiczna kurkuma to typowa przyprawa do dań orientalnych. Stanowi też naturalny intensywnie żółty barwnik, np. do ryżu i makaronu.
  • Według badań kurkuma może pomagać w regeneracji wątroby, tak więc jest wskazana w chorobach wątroby takich jak marskość wątroby.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu (Łomianki) Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić kurkumę BIO Dary Natury, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: