Witamina C 100% owocowa 250ml POLSKA RÓŻA Zobacz większe

Witamina C 100% owocowa 250ml POLSKA RÓŻA

5v-x25

Nowy produkt

Dzika róża to najbogatsze w Europie źródło naturalnej witaminy C.

Sok z owoców dzikiej róży Polska Róża jest tłoczony bezpośrednio z owoców, nieklarowany, niepasteryzowany. Z polskich owoców. Ekologiczny, BIO.

Więcej szczegółów

Duża ilość

10,42 zł brutto

OPIS

Cechy produktu:

 

Dzika róża jest bogata w witaminy A, B1, B2, E, K oraz karetonoidy i flawonoidy będące doskonałymi przeciwutleniaczami. Zawiera także kwas foliowy. Owoce dzikiej róży w składzie mają również garbniki o działaniu ściągającym i pektyny. 

 

Dlaczego warto zażywać Witamina C 100% owocowa, sok z owoców dzikiej róży Polska Róża:

Witamina C, likopen i bioflawonoidy wykazują silne działanie antyutleniające – chronią komórki przed stresem oksydacyjnym – neutralizując szczególnie szkodliwe dla organizmu wolne rodniki tlenowe. Spożywając produkty bogate w te składniki wspomagasz swój układ odpornościowy, spowalniasz procesy starzenia, poprawiasz funkcjonowanie układu krążenia.

Osoby szukające naturalnej witaminy C dla dzieci, trafić mogą też na acerolę: w postaci proszku, tabletek lub soku. Acerola jest ostatnio bardzo w modzie. Jest ona doskonałym źródłem tej witaminy (100 razy bardziej niż cytrusy!), jednak trzeba pamiętać, że wskaźnik ten dotyczy jedynie świeżych owoców. Kłopot polega na ogromnych odległościach, jakie owoc ten musi pokonać, by dotrzeć do Polski. Acerola transportowana jest z Wysp Karaibskich i Ameryki Środkowej. Dostajemy ją w sproszkowanej, konserwowanej, suszonej lub skoncentrowanej postaci. Witamina C jest bardzo czuła na przetwarzanie termiczne, utlenianie, więc powstaje pytanie – ile rzeczywiście tej cennej witaminy pozostaje w produkcie końcowym? Nie mamy wiedzy o tym, jakiej jakości owoce naprawdę trafiają do spożycia. Do powszechnej „gorączki” na punkcie aceroli należy więc podchodzić z dystansem, zwłaszcza jeśli dawkujemy ją dzieciom.

 

 

PROPONOWANY SPOSÓB PODANIA
Proponowany sposób podania: 2x dziennie po 50 ml soku (rano i wieczorem).


SKŁADNIKI

100% sok z owoców róży (Rosa rugosa)*
(*produkt rolnictwa ekologicznego)

Produkt do bezpośredniego spożycia lub rozcieńczenia.

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić sok 100% z dzikiej róży, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: