Naturalny płyn uniwersalny Bambus 750ml (Yope) Zobacz większe

Naturalny płyn uniwersalny Bambus 750ml (Yope)

23v-889

Nowy produkt

Płyn uniwersalny bez chloru, wybielaczy optycznych, SLES-u, SLS-u, PEG-u.

Więcej szczegółów

Duża ilość

12,44 zł brutto

OPIS

Naturalny płyn uniwersalny Bambus 750ml (Yope)

Zapach: świeży, z subtelną nutą cytrusową.

Naturalny płyn uniwersalny do czyszczenia rożnego rodzaju powierzchni w kuchni, łazience, na balkonie i tarasie. 97% składników jest pochodzenia naturalnego lub o niskim stopniu przetworzenia. Produkt bezpieczny dla środowiska.

Do czyszczenia powierzchni ceramicznych, emaliowanych, wykonanych ze stali nierdzewnej lub tworzyw sztucznych.

Natomiast nie nadaje się do stosowania na powierzchniach porowatych (np. nieglazurowanych płytkach, nieoszlifowanym piaskowcu). Nie jest też przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni.

Dzięki zastosowanym substancjom czyszczącym bezpiecznym dla środowiska i ulegającym biodegradacji. płyn nie pozostawia smug, zacieków, zapobiega gromadzeniu się kurzu, ma właściwości antystatyczne.

Uniwersalny płyn czyszczący YOPE nie zawiera chloru, wybielaczy optycznych, SLES-u, SLS-u, PEG-u.

To produkt bezpieczny dla środowiska. 98% jego składników jest pochodzenia naturalnego lub o niskim stopniu przetworzenia.

SKŁAD
<5% niejonowe substancje powierzchniowo czynne, <5% anionowe substancje powierzchniowo czynne, związki wspomagające, alkohol, kompozycja zapachowa, konserwant (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone).

 

Objętość: 750 ml

 

Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić płyn uniwersalny YOPE. Nasz sklep internetowy oferuje wysyłkę do całej Polski oraz odbiór osobisty (Łomianki).

30 innych produktów w tej samej kategorii: