Naturalny płyn uniwersalny Francuska lawenda 750ml (Yope) Zobacz większe

Naturalny płyn uniwersalny Francuska lawenda 750ml (Yope)

23v-890

Nowy produkt

Płyn czyszczący bez chloru, wybielaczy optycznych, SLES-u, SLS-u, PEG-u.

Więcej szczegółów

Duża ilość

12,44 zł brutto

OPIS

Naturalny płyn uniwersalny Francuska lawenda 750ml (Yope)

Zapach: kwiatowy, orzeźwiający, elegancki. Jak pole lawendy po deszczu.

Naturalny płyn uniwersalny do czyszczenia rożnego rodzaju powierzchni w kuchni, łazience, na balkonie i tarasie. 97% składników jest pochodzenia naturalnego lub o niskim stopniu przetworzenia. Produkt bezpieczny dla środowiska.

Doskonale czyści powierzchnie ceramiczne, emaliowane, wykonane ze stali nierdzewnej lub tworzyw sztucznych.

Nie nadaje się natomiast do stosowania na powierzchniach porowatych (np. nieglazurowanych płytkach, nieoszlifowanym piaskowcu). Nie jest też przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni.

Jakich substancji czyszczących używamy?  Pachnący delikatnie i świeżo zieloną herbatą płyn stworzyliśmy w 98% ze składników naturalnych lub o niskim stopniu przetworzenia, bezpiecznych dla środowiska i ulegających biodegradacji. Dzięki zastosowanym substancjom czyszczącym płyn nie pozostawia smug, zacieków, zapobiega gromadzeniu się kurzu, ma właściwości antystatyczne.

Płyn uniwersalny YOPE nie zawiera chloru, wybielaczy optycznych, SLES-u, SLS-u, PEG-u.

To produkt bezpieczny dla środowiska. 98% jego składników jest pochodzenia naturalnego lub o niskim stopniu przetworzenia.

SKŁAD
<5% niejonowe substancje powierzchniowo czynne, <5% anionowe substancje powierzchniowo czynne, związki wspomagające, alkohol, kompozycja zapachowa, konserwant (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone).

 

Objętość: 750 ml

 

Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić płyn uniwersalny YOPE. Nasz sklep internetowy oferuje wysyłkę do całej Polski oraz odbiór osobisty (Łomianki).

30 innych produktów w tej samej kategorii: