Sok z truskawek tłoczony bez dod. cukru BIO 200ml (Symbio) Zobacz większe

Sok z truskawek tłoczony bez dod. cukru BIO 200ml (Symbio)

5v-794

Nowy produkt

Naturalny sok truskawkowy 99,9% bez dod. cukru, mocno owocowy, kwaskowaty. Bezpośrednio wyciskany, czyli NFC.

Więcej szczegółów

8,50 zł brutto

OPIS

Prezentowany napój to niemal stuprocentowy sok z truskawek bez dodatku cukru, bezpośrednio wyciskany ze owoców (czyli nie z koncentratu - NFC). Sok truskawkowy tłoczony ma kwaskowaty smak domowych przetworów z truskawek. Ponieważ został wyprodukowany bez dodatku cukru i jest całkowicie niesłodzony, jest niskokaloryczny. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić sok z truskawek NFC tłoczony lub inne soki 100%, nasz sklep internetowy ma bogatą ofertę produktów tego typu.

 

Objętość netto: 200 ml

 

Skład: ekologiczny sok z truskawek 99,9%, przeciwutleniacz: witamina C.

 

Sok bezpośrednio wyciskany z owoców, pasteryzowany.

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczny sok z truskawek)

 

Kraj pochodzenia: Polska

 

Dlaczego warto stosować sok z truskawek tłoczony marki Symbio?

  • Sok truskawowy Symbio to sok praktycznie 100% (zawiera mały dodatek witaminy C), bezpośrednio tłoczony, bez dodatku cukru, ekologiczny. Pozwala więc maksymalnie korzystać z właściwości truskawki - ma mocny, naturalny smak i liczne zdrowe składniki takie jak witamina C.
  • Sok z truskawki pomaga zwiększyć odporność dzięki zawartości witaminy C.
  • Bezpośredni sok z truskawek BIO zawiera też dużo przeciwutleniaczy, dzięki czemu może pomóc w walce z wolnymi rodnikami.
  • Ponieważ ekologiczny sok truskawkowy wyprodukowano bez dodatku cukru i sam w sobie nie jest zbyt słodki, jest niskokaloryczny.
  • Naturalny sok z truskawek NFC ma unikalny, kwaskowaty smak. Przypomina domowe przetwory z truskawek. To prawdziwa gratka dla poszukiwaczy nowych smaków. Można go też mieszać z sokiem jabłkowym w proporcji 15% soku z truskawek - powstaje w ten sposób naprawdę smaczny napój.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty towaru w następujących miejscowościach: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić sok truskawkowy bez cukru bezpośrednio tłoczony, tylko u nas niska cena i wysyłka do całego kraju.30 innych produktów w tej samej kategorii: