Sok z limonki 100% BIO 250ml (Alce Nero) Zobacz większe

Sok z limonki 100% BIO 250ml (Alce Nero)

5v-946

Nowy produkt

Bezpośrednio wyciskany sok z limonki bez dodatków. Zamiast kwasku cytrynowego, do ciast i kremów, orzeźwiający napój, do lemoniady sł. ksylitolem.

Więcej szczegółów

2 szt.

7,80 zł brutto

OPIS

Sok z limonki 100% BIO 250ml (Alce Nero)

Prezentowany napój to stuprocentowy sok z limonek bez żadnych dodatków, bezpośrednio wyciskany ze świeżych owoców. Sok z limonek tłoczony ma bardzo kwaśny smak, a przy tym jest raczej niesłodki. Ponieważ został wyprodukowany bez dodatku cukru i jest całkowicie niesłodzony, jest niskokaloryczny. Naturalny sok z limonek można rozcieńczać wodą albo stosować w napojach takich jak lemoniada słodzona ksylitolem / stevią, sok może zastąpić w kuchni kwasek cytrynowy, nadaje się do ciast i kremów. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić sok z limonek bezpośrednio wyciskany lub inne soki 100%, nasz sklep internetowy ma bogatą ofertę produktów tego typu.

 

Objętość netto: 250 ml

 

Skład: bezpośredni sok z limonek* - certyfikowany składnik ekologiczny

 

Certyfikaty: IT-BIO-009, PL-EKO-07 (ekologiczny sok z limonek)

 

Dlaczego warto stosować sok z cytryn sycylijskich 100%?

  • Ekologiczny sok z limonek Alce Nero to sok 100%, bezpośrednio wyciskany. Pozwala więc maksymalnie korzystać z właściwości limonek - ma mocny smak i liczne zdrowe składniki.
  • W przeciwieństwie do wielu podobnych produktów na rynku organiczny sok z limonek Alce Nero nie zawiera żadnych dodatków, jest sokiem bez konserwantów, bez aromatów, bez olejku eterycznego, bez kwasku cytrynowego.
  • Ponieważ bezpośrednio wyciskany sok z limonek 100% jest niesłodzony (bez dodatku cukru) i sam w sobie nie jest słodki, jest niskokaloryczny. Rozcieńczony sok z limonek może być więc doskonałym dietetycznym zamiennikiem napojów orzeźwiających.

 

Jak stosować bezpośrednio wyciskany sok z limonek Alce Nero?

  • Ekologiczny sok z limonek to wspaniały napój orzeźwiający. Ponieważ jest bardzo kwaśny i wymaga rozcieńczenia wodą, sok z limonek tłoczony jest bardzo wydajny i starcza na dłużej, niż można by sądzić po objętości.
  • Nasz sklep internetowy poleca naturalny sok z limonek jako składnik samodzielnie przygotowanych napojów takich jak lemoniada słodzona ksylitolem lub stewią.
  • Bezpośrednio wyciskany sok z limonek 100% to naturalny zamiennik kwasku cytrynowego. Możesz dodawać go np. do sałatek.
  • Sok z limonek doskonale może służyć jako dodatek do ciast czy kremów.

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty towaru. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić sok z limonek BIO Alce Nero, sklep ekologiczny ekolubek ma atrakcyjną cenę i bezpłatną wysyłkę do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: