Suszona jarzębina owoc EKO 50g (Dary Natury)

8v-462

Nowy produkt

Suszone owoce jarzębiny do główny lub dodatkowy składnik herbatek i naparów. Dużo witaminy C, działanie przeciwzapalne. Ekologiczne.

Więcej szczegółów

Duża ilość

4,10 zł brutto

OPIS

Jarzębina to owoc jarzęba pospolitego o intensywnie pomarańczowej barwie. Owoce jarzębiny są cierpkie i gorzkie. Na surowo są niejadalne, jednak blanszowane, przemrożone lub suszone owoce jarzębiny nadają się do jedzenia. Przygotowuje się z nich sos lub też dżem do mięs (typu borówka), syrop i inne przetwory. Suszona jarzębina owoc znakomicie nadaje się jako główny lub dodatkowy składnik herbatek i naparów. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić suszone owoce jarzębiny, nasz sklep internetowy oferuje niską cenę i wysyłkę do całego kraju. Znajdziesz u nas również dżem jarzębina do mięs i jarzębina do herbaty.

 

Masa netto: 50 g

 

Skład: suszona jarzębina owoc 100%

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczne owoce jarzębiny)

 

Dlaczego warto stosować produkt suszona jarzębina owoc Dary Natury?

  • Według literatury zielarskiej suszone owoce jarzębiny są bogate w kwasy organiczne, witaminę C, b-karoten, pektyny oraz wiele innych substancji.
  • Suszona jarzębina owoc działa witaminizująco oraz przeciwzapalnie.
  • Ponadto, suszone owoce jarzębiny charakteryzują się specyficznym smakiem i są składnikiem tradycyjnych potraw i przetworów, takich jak jarzębina do mięs.

 

Jak stosować suszone owoce jarzębiny Dary Natury?

  • Najprostsze zastosowanie to herbatka z jarzębiny. Suszone owoce jarzębiny zalej wrzątkiem i poczekaj, aż się zaparzą.
  • Suszona jarzębina owoc nadaje się także jako dodatek do herbaty. Nasz sklep internetowy poleca również rozgrzewający napar z jarzębiny, miodu, cynamonu i goździków.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić suszony owoc jarzębiny Dary Natury.

 

Dla głodnych wiedzy

  • Suszona jarzębina owoc to po angielsku dried rowanberry.
  • Nasz sklep internetowy ma w ofercie kilka produktów zawierających jarzębinę, takich jak jarzębina do mięsa. Wejdź do kategorii Zdrowa żywność wg składnika | Jarzębina

30 innych produktów w tej samej kategorii: