Sproszkowany sok z młodego jęczmienia BIO 30/100g (MyVita)

Nowy produkt

Trawa jęczmienna to źródło chlorofilu i witamin. Opakowanie zawiera ekologiczny, sproszkowany sok z jęczmienia, czyli jego najlepiej przyswajalną część.

Więcej szczegółów

Duża ilość

21,90 zł brutto

OPIS

Sproszkowany sok z młodego jęczmienia BIO 100g (MyVita)


Sok z młodego jęczmienia w proszku to bogactwo witamin, minerałów i chlorofilu. Pochodzi z trawy jęczmiennej - jęczmienia tak młodego, że jeszcze nie przypomina zboża. Sproszkowany sok z jęczmienia można rozcieńczyć wodą lub zrobić na jego bazie zdrowy, zielony koktajl. Nasz sklep internetowy posiada dwa podobne produkty z trawy jęczmiennej: sproszkowana trawa jęczmienna i sproszkowany sok z trawy jęczmiennej. Sok z młodego jęczmienia jest więc tylko częścią trawy jęczmiennej - szczególnie wartościową i łatwo przyswajalną. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić sproszkowany sok z młodego jęczmienia BIO lub inne produkty jęczmienne, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę produktów tego typu.

Masa netto: 100 g

Skład: 100% ekologiczny sproszkowany sok (ekstrakt) z młodego jęczmienia
Certyfikaty: PL-EKO-07 (ekologiczny sok z jęczmienia w proszku)


Dlaczego warto stosować młody jęczmień sproszkowany sok BIO?


Sok z młodego jęczmienia w proszku to prawdziwe bogactwo składników odżywczych. Ma bardzo dużą zawartość chlorofilu (o czym świadczy intensywnie zielony kolor), witamin i minerałów. Dzięki wartościowym składnikom ma szereg pozytywnych właściwości, m.in. pomaga w walce z anemią.
Sproszkowany sok z młodego jęczmienia to produkt wyższej klasy niż zwykła mielona trawa jęczmienna - w tym wypadku pijemy najbardziej wartościową i najlepiej przyswajalną część młodej trawy jęczmiennej.
Sproszkowany sok z trawy jęczmiennej firmy MyVita jest ekologiczny, czyli wykorzystany surowiec pochodzi z certyfikowanych upraw i nie musimy się obawiać o jego jakość.

Jak stosować sproszkowany sok z młodego jęczmienia MyVita?


1 g proszku (1 płaska łyżeczka) wymieszać z chłodną wodą lub sokiem. Stosować 2 razy dziennie.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia (2 g). Nasz sklep internetowy zwraca uwagę, że suplementy diety nie mogą zastąpić zróżnicowanej diety, mogą ją tylko wzbogacić.

Sproszkowany sok z młodego jęczmienia BIO nie jest zalecany dla kobiet w ciąży, karmiących oraz dla dzieci.

Najprostszy sposób na sproszkowany sok z młodego jęczmienia to rozcieńczenie go wodą. Jednak nasz sklep internetowy poleca także zdrowe koktajle z dodatkiem sproszkowanego jęczmienia, znane jako koktajle chlorofilowe lub zielone koktajle.


Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty towaru w następujących miejscowościach: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić sproszkowany sok z młodego jęczmienia BIO, tylko u nas niska cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: