Nasiona babki płesznik (Plantago psyllium) 500g (MyVita) Zobacz większe

Nasiona babki płesznik (Plantago psyllium) 500g (MyVita)

23v-748

Nowy produkt

Nasiona płesznika to dobre źródło błonnika o właściwościach podobnych do siemienia lnianego: reguluje pracę jelit, wspomaga odchudzanie, tworzy z wodą kleik.

Więcej szczegółów

Duża ilość

15,50 zł brutto

OPIS

Nasiona babki płesznik (Plantago psyllium) 500g (MyVita)

Nasiona babki płesznik przypominają siemię lniane zarówno z wyglądu, jak i z właściwości. Jest to doskonałe źródło błonnika, regulujące pracę jelit i pomagające przy problemach z wypróżnianiem, w tym przy zaparciach. Babka płesznik (plantago psyllium) razem z wodą tworzy charakterystyczny kleik. Nasiona babki płesznik są też stosowane jako środek pomocniczy przy odchudzaniu, ponieważ tworząc razem z wodą kleik w żołądku mogą dać poczucie sytości bez dodatkowych kalorii. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić nasiona babki płesznik lub inne produkty bogate w błonnik, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 500 g

 

Skład: 100% babka płesznik (Plantago psyllium)

 

Dlaczego warto stosować nasiona babki płesznik (Plantago psyllium)?

  • Nasiona płesznika to przede wszystkim źródło błonnika i mają podobne właściwości jak inne produkty bogate w błonnik. Babka płesznik między innymi ułatwia wypróżnianie (pomaga przy zaparciach, reguluje pracę jelit).
  • Ponieważ nasiona babki płesznik tworzą z wodą objętościowy kleik, mogą dać poczucie sytości mimo braku kalorii. Z tego względu babka płesznik może być stosowana pomocniczo na diecie ochudzającej.
  • Nasiona babki płesznik mogą też być stosowane przy wysokim cholesterolu.

 

Jak stosować nasiona babki płesznik MyVita?

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia (45 g). Nasiona babki płesznik nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym oraz dzieciom.
  • Typowy sposób przygotowania nasion płesznika to swego rodzaju kleik (taki jak w przypadku siemienia lnianego czy nasion chia). 2-3 łyżeczki (10-15 g) zalać 250 ml wody. Odczekać 10 min. Po tym czasie nasiona babki płesznik połączą się z wodą w specyficzny kleik, który należy wymieszać i wypić. Stosować 3 razy dziennie.
  • Nasz sklep internetowy poleca też nasiona babki płesznik (plantago psyllium) jako bazę do różnego rodzaju koktajli owocowych.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić nasiona babki płesznik (plantago psyllium) MyVita, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: