Obniżka! Lukrecja korzeń - herbatka z lukrecji BIO 50g (Dary Natury) Zobacz większe

Lukrecja korzeń - herbatka z lukrecji BIO 50g (Dary Natury)

23v-726

Nowy produkt

Ekologiczna lukrecja, korzeń o charakterystycznym smaku przypominającym anyż. Do picia jako herbatka lub dodatek do zwykłej herbaty.

Więcej szczegółów

1 szt.

2,74 zł brutto

-30%

3,91 zł brutto

OPIS

Lukrecja korzeń - herbatka z lukrecji BIO 50g (Dary Natury)

Korzeń lukrecji ma charakterystyczny smak przypominający anyż. Ekologiczną lukrecję można pić w formie herbatki, parzyć razem ze zwykłą herbatą jako aromatyczny dodatek, dodawać do alkoholi. Herbatka z lukrecji ma wiele zastosowań w ziołolecznictwie, m.in jest stosowana w nieżytach dróg oddechowych. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić korzeń lukrecji BIO lub inne herbatki ziołowe, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 50 g

 

Skład:

korzeń lukrecji 100%

 

Certyfikaty:

PL-EKO-01 (ekologiczny korzeń lukrecji)

 

Dlaczego warto stosować korzeń lukrecji bio Dary Natury?

  • Korzeń lukrecji ma charakterystyczny smak, ceniony przez smakoszy. Przypomina smak anyżu. Herbatka z lukrecji BIO może więc stanowić przyjemny napój zastępujący herbatę.
  • Lukrecja korzeń ma wiele tradycyjnych zastosowań jako surowiec zielarski, m.in. jako środek stosowany w nieżytach dróg oddechowych.

 

Jak stosować ekologiczny korzeń lukrecji Dary Natury?

  • Podstawowe zastosowanie to herbatka z lukrecji albo napar z lukrecji, który można pić jako herbatę. Nasz sklep internetowy poleca również lukrecję jako aromatyczny dodatek do zwykłej herbaty.
  • Herbatkę z lukrecji można też pić na zimno jako napój orzeźwiający. W dawnym Paryżu popularny był napój orzeźwiający zwany le coco na bazie lukrecji i wody z cytryną.
  • Korzeń lukrecji to częsty dodatek do alkoholi. Lukrecja występuje np. we włoskim likierze Sambuca.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić lukrecję ekologiczną korzeń, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: