Herbatka z kopru włoskiego - koper owoc BIO 50g (Dary Natury) Zobacz większe

Herbatka z kopru włoskiego - koper owoc BIO 50g (Dary Natury)

23v-796

Nowy produkt

Ekologiczne nasiona kopru włoskiego, czyli fenkułu. Jako herbatka ziołowa na trawienie, kolki i wzdęcia, także jako przyprawa.

Więcej szczegółów

Duża ilość

4,82 zł brutto

OPIS

Herbatka z kopru włoskiego - koper owoc BIO 50g (Dary Natury)

Owoce (nasiona) kopru włoskiego, czyli fenkułu, to tradycyjny sposób na zaburzenia trawienne, kolki i wzdęcia. Herbatka z kopru włoskiego może dodatkowo stanowić smaczną alternatywę dla herbaty. Nasiona bywają też stosowane jako przyprawa do potraw. Są ekologiczne, czyli pochodzą z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić herbatkę z kopru włoskiego BIO lub inne ekologiczne herbatki, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Typ: herbatka sypka

 

Masa netto: 50 g

 

Skład: koper włoski owoc 100%

 

Certyfikaty: PL-EKO-01

 

Dlaczego warto stosować koper włoski ekologiczny Dary Natury?

  • Nasiona kopru włoskiego to tradycyjny sposób na zaburzenia trawienne, kolki i wzdęcia. Można je pić w formie herbatki albo dodawać bezpośrednio do ciężkostrawnych potraw jako przyprawę.
  • Herbatka z kopru włoskiego bywa jedną z pierwszych herbatek podawanych małemu dziecku (nasz sklep internetowy radzi wcześniej skonsultować się z pediatrą). Podobnie jak inne herbatki ziołowe i owocowe, nie zawiera teiny występującej w zwykłej herbacie ani substancji słodzących występujących w herbatach granulowanych.
  • Nasiona (owoce) kopru włoskiego, znanego też jako fenkuł, stanowią również przyprawę w kuchni. Mają aromat podobny do anyżku.

 

Jak stosować nasiona kopru włoskiego BIO Dary Natury?

  • Owoc kopru włoskiego można po prostu parzyć jako herbatkę ziołową.
  • Ekologiczne nasiona kopru włoskiego można też stosować jako przyprawę do potraw. Fenkuł ma aromat podobny do anyżku.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty towaru w następujących miejscowościach: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić nasiona kopru włoskiego BIO, tylko u nas niska cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: