Burak liofilizowany w proszku BIO 50g (Lyofood) Zobacz większe

Burak liofilizowany w proszku BIO 50g (Lyofood)

8v-788

Nowy produkt

Ważność do 06-02-2019. Liofilizowany czyli suszony po zamrożeniu. Zachowuje smak i wartość odżywczą świeżych buraków. Dużo witamin i minerałów. Ekologiczny.

Więcej szczegółów

23,90 zł brutto

OPIS

Burak liofilizowany w proszku BIO 50g (Lyofood)

Liofilizacja polega na suszeniu zamrożonej żywności. Burak liofilizowany to właściwie burak suszony, ale w specyficzny sposób, który sprawia, że zachowuje naturalny smak, kolor i wartość odżywczą. Prezentowany tu burak firmy Lyofood jest liofilizowany, sproszkowany i ekologiczny. Można go stosować jako źródło witamin i minerałów albo jako składnik potraw i koktajli. Ekologiczne buraki w proszku Lyofood mają dużo błonnika. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić buraki sproszkowane liofilizowane lub inną żywność liofilizowaną, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 50g (przed ususzeniem: 415 g świeżych buraków)

 

Certyfikaty: PL-EKO-02 (ekologiczny burak w proszku)

 

Wartość odżywcza w 100 g (informacje spisane z etykiety 26 października 2016, mogą być nieaktualne):

Wartość energetyczna: 340 kcal

Tłuszcze: 1 g

Węglowodany: 56 g

w tym cukry: 56 g

Błonnik: 23 g

Białko: 13 g

Sól: 2 g

 

Dlaczego warto stosować produkt burak liofilizowany w proszku?

  • Ekologiczny burak w proszku to doskonałe źródło witamin C, B1, B2, B3, B6, kwasu foliowego, potasu, wapnia, fosforu, magnezu, żelaza i cynku.
  • Buraki sproszkowane liofilizowane mają dobroczynny wpływ na układ krwionośny i  bywają stosowane przy anemii.
  • Burak proszek BIO zawiera dużą ilość błonnika, ok. 23%, tak więc dodatkowo może uzupełnić dzienne zapotrzebowanie na ten składnik.
  • Burak liofilizowany BIO w porównaniu z burakiem suszonym w sposób tradycyjny lepiej zachowuje wartość odżywczą świeżych buraków, bardziej też przypomina świeżego buraka pod względem smaku i koloru.
  • Liofilizowany burak proszek BIO to bardzo skoncentrowana forma buraka, 50 g suszu odpowiada 415 g świeżych buraków.
  • Prezentowany tu burak w proszku Lyofood jest ekologiczny, co potwierdza odpowiedni certyfikat.
  • Nasz sklep internetowy poleca liofilizowane buraki w proszku nie tylko ze względu na właściwości, lecz również ze względu na smak jako składnik potraw i koktajli.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić buraka w proszku liofilizowanego ekologicznego Lyofood BIO, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

14 innych produktów w tej samej kategorii: